Talulah Riley, Elon Musk ile neden iki sefer evlendiğini açıkladı

Elon Musk ile iki sefer evlenen Talulah Riley, evlilik kararları ve Musk ile münasebeti hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Ünlü milyarder Elon Musk ile iki sefer evlenen müellif ve oyuncu Talulah Riley, münasebetleriyle ilgili merak edilenleri anlattı. Riley, birincisi 2010’dan 2012’ye ve ikincisi 2013’ten 2016’ya kadar olan Musk ile iki evlilik yaşadı.

The Independent’a verdiği röportajda Riley, çiftin tekrar evlenme kararı hakkında şunları söyledi: “Açıkçası bunun garip göründüğünü anlıyorum. Ancak o vakitler mantıklıydı. Sanırım tekrar evlenmemizin nedeni, evlendikten sonra evli olmadan birlikte olmanın aptalca gelmesiydi. Bilirsin, bu bir alışkanlık üzere. ‘Bu benim kocam’ diyorduk. ‘Bu benim karım.’ ‘Ah, bekle, hayır, artık o denli değiliz. Tekrar o denli olsak güzel olur’ diye düşündük.”

“ONA KARŞI SONSUZ BİR SEVGİM VAR”

Riley, Musk ile çok derin bir aşk ve bağ paylaştığını söyledi ve ekledi: “O şahane bir arkadaş. O bana bakıyor. Artık memnun bir yerdeyiz, birbirimize karşı uygunuz ki bu sahiden hoş. Ona karşı sonsuz bir sevgim var.”

Pride & Prejudice ve Westworld’ün 2007 uyarlaması St Trinian’da rol alan oyuncu evliliği sırasında mesleğine orta vermesiyle ilgili de şunları söyledi: “Elon mükemmeldi. Bel Air’deki bir malikanede ödüllü bir eş üzere tıkılıp kalmış üzere değildim, bu daha eğlenceli olamazdı. Doğal ki, diğerleri için buna şahit oldum. Ancak neyse ki, bu benim yazgım değildi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.