Seray Sever’in ikiz kızları bir yaşında

Eray Sünbül ile mutlu bir evlilik sürdüren Seray Sever, geçtiğimiz yıl ikiz kızları Sofia ve Alya’yı dünyaya getirmişti. Daha önce sekiz kez tüp bebek tedavisi gören ünlü isim, zorlu bir sürecin ardından Altunizade’de özel bir hastanede sezaryen doğum yapmıştı.

Seray Sever’in minik kızları bir yaşına bastı. Alya ve Sofia için temalı bir parti organize eden ünlü sunucu, doğum gününden bir videoyu da Instagram sayfasından takipçileriyle paylaştı.

“İYİ Kİ GELDİNİZ MİNNOŞLARIM”

Sever, kızlarının doğum gününde çekilen videoyu, “Allah’ımın nimetleri Sofia’m ve Alya’m bugün bir yaşındalar. Rabbime sonsuz şükürler olsun. En kıymetlilerim sağlıkla, mutlulukla, sevgiyle, bolluk bereketleriyle büyüsünler. Rabbimin lütfuyla kolaylıkla tüm hayallerine hayırlısıyla kavuşsunlar. Allah’ım nazarlardan korusun. İyi ki geldiniz minnoşlarım” notuyla yayınladı.

Seray Sever’in Instagram hesabından yaptığı paylaşıma; Safiye Soyman, Melek Baykal, Uğurkan Erez, Kemal Doğulu gibi ünlü isimlerin de bulunduğu çok sayıda takipçisinden yorum ve beğeni yağdı.

“SOFİA’YI BABAMA BENZETİYORUM”

Seray Sever, hamileliğinin son günlerine yaklaşırken babası Tamer Sever’i kaybetmenin acısını yaşamıştı. TV8’de ekrana gelen ‘2. Sayfa’ programına konuk olan sunucu, bebeklerinin kime benzediği sorusuna, “Sofia’yı babama benzetiyorum. Alya da Eray’ın tarafına benziyor. Tek yumurta ikizi değiller zaten birbirlerine benzemiyorlar” yanıtını vermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir