Bayram Bektaş: ‘Kadroyu biran evvel oluşturmalıyız’

Spor Toto 1. Lig takımlarından Samsunspor, Samsun’daki çalışmalarını tamamladı. Yeni dönemin birinci etap kamp çalışmalarını Kayseri Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde yapan kırmızı-beyazlılarda teknik yönetici Bayram Bektaş, çalışma öncesi açıklamalarda bulundu. Birinci etap çalışmalara bugün başladıklarını belirten Bayram Bektaş, “Kampımıza başladık. Keyifli bir seyahatten sonra Erciyes’teki kamp merkezimize ulaştık. Bugün çift idmanla kampımıza başlayacağız. Hoş bir hava var. Sabah kuvvet idmanı öğlenden sonra da sistem, taktik idmanlarıyla devam edeceğiz. En düzgün formda bu kamptan tam randıman alarak inşallah hazır bir halde Bolu kampından sonra Samsun’a döneceğiz” diye konuştu.

“Sezona hangi takım ile başlayacaksak onu biran evvel oluşturmak istiyoruz”

Biran evvel kadroyu şekillendirmek istediğini söz eden Bektaş, “Tek dileğim, sakatlıksız tam manasıyla bir kampı yapmak. Elbette basınımızın ve vatandaşlarımızın meral ettiği, geçen yıldan takımda birkaç oyuncu var. Elbette oyuncu gidecek ve oyuncu gelecek fakat bizim, liderimizin, yöneticilerimizin tek hedefi döneme hangi takım ile başlayacaksak onu biran evvel oluşturmak istiyoruz. Burası da bunun başlangıcı” formunda konuştu.

29 futbolcu ile Kayseri Kampına giden kırmızı-beyazlılar, orta saha, sağ bek ve atak bölgesine de destek yapmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.